Jdi na obsah Jdi na menu
 


narozeninový - říjen 2011

Neuvěřitelně klidný víkend - u nás něco naprosto nevídanýho...

 

Jarinek ani neškodil (od pátečního večera do sobotního večera byli totiž s Kačenkou u babičky...)

No vybral si to tak trochu v pátek... Dostal tabulku a "mazací" fix... Než jsem se otočila, vyšplhal se mi na stůl, vzal si fix a pilně maloval... Samozřejmě permanentím... Sbohem tabulko, sbohem kanape (no s kanapem se neloučíme, prostě už teda je tak trochu počmáraný...)

Nicméně jsem se těšila na sobotní odpočinek, děti budou u babičky a já celý den doma sama (tata nebyl u babičky, ten jel na box - kam taky jinam...) Upeču Kačence dort, zabalím dárečky, došiju slíbený ubrusy (z těch 14 kusů mi jich chybělo jen 8...)

Než jsme dojeli k babičce, volala sousedka, jestli bych nevyfotila jejich děti - no co mě baví, to neodmítnu, že... Tak jsme se dohodly, že tak kolem jedný se v sobotu vypravíme fotit... Do tý doby stihnu udělat dort i krém, ty ubrusy snad taky spíchnu...

Páteční večer - vyzvedneme Kačence dárek - hodinky - už jsou zabalený, tak to bude překvapení i pro nás... Pak kino, ještě večer posezení v báru s kamarádama (no já si dala dvě kafe, usnula jsem už při reklamách před filmem...) Prostě žádná pařba, klídek, pohoda... Doma teda bordel jak v tanku, ale co, v sobotu dopoledne to stihnu uklidit, jsem celej den sama doma přece...

Sobota - vstávám... Slunce už je podezřele vysoko, pohled na hodiny - málem mě klepne... Jedna hodina... Na stole vzkaz, že tata už na box odjel... No výborně - volám teda, že s tím focením to musíme trochu posunout, páč právě vstávám - druhá hodina bude ideální... To aspoň stihnu nakrmit pračku a myčku... Před druhou telefon, že je nějaká komplikace a fotit pojedem až za hodinu - pro mě dobrý, stihnu ještě ten dort... A základ pro čokokrém, že... Pověsit prádlo, nakrmit pračku znova... Třetí hodina odbila, dort ještě není pečenej - to už píšu jen sms, že až tak za čtvrt hodiny teda můžu... Píše babi, že s dětma přijedou kolem šestý - to je dobrý, to stíhám... Dokonce i dárky jsem si připravila na zabalení - aby toho nebylo málo, mají ve středu společnou oslavu i Kačky kamarádky - celkem pět oslavenkyň, takže zabalit dárečky i pro ně...

No a v tomhle tempu to bylo až do večera, babi přivezla děti, já letěla schovat dárky, k večeři palačinky uplácat, po večeři to vyexpedovat do pelechu, ozdobit dort a kolem desáté zasednout k šití ubrusů... Těch osm kousků - to bude do rána... A jakou mám radost, že jsem blbá blondýna a blbě jsem to spočítala - není jich osm, ale jen čtyři :-)))))))

a dneska jsme dortík slavnostně předali, dárky taky (treperenda vyfasovala hodinky i holinky (růůůžovoučký), aby se jí to nepletlo... :-))

a Jaroušek samozřejmě pomáhal foukat svíčky (toto je asi potřetí zapálený, páč na to první foukání se mi po tom včerejším focení zrovna vybila baterka... )

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář